aluminium chinaDünya çapında 90 ülkeden 10000’den fazla firma sahibi ve yöneticisinin katılacağı Aluminium China 2012’de yine sektörünün en etkili ve en büyük çapta fuarı olacak. Etkili networking ve iletişim ağının, bilgi paylaşımın yaşanacağı fuarda herkese iş hacmini arttırabilmeleri ve yeni iş fırsatları yakalayabilmeleri için gerekli ortamı oluşturacak.

Fuar Adı: China Aluminium
Fuar Yeri: Shanghai New International Expo Center
Fuar Tarihi: 06-08 Haziran 2012
Sektör: Alüminyum

Aluminium China

Katılımcı Profili: Tüm Asya alüminyum sektöründe tedarik zincirini ve önemli uygulama alanlarını oluşturan Çin Alüminyum Fuarı sektöründeki en etkili ve köklü fuardır. Fuara 10000’den fazla Alüminyum alıcısı ve yan sanayi uygulaması ile ilgili profesyonel ler katılacaklardır. 2010 yılında düzenlenen Çin Alüminyum Fuarı‘nı ziyaret eden katılımcıların %47’si alüminyum’un kullandığı sanayilerden iştirak ettiler. Bunlardan başlıcaları, inşaat, otomotiv, ulaşım, ambalaj, paketleme, tesis, makine, imalat, işleme, metal işleme, elektronik, vb..

Not: Fuarlara çince tercüman hizmetimiz mevcuttur.

Çin Alüminyum Fuarı, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Hotelex Shanghai 2012 başlıklı makalemizde çin otel ekipmanları ve hotelex shanghai hakkında bilgiler verilmektedir.