Çince Tercüman Çin İthalat Danışmanlık Hizmetlerinde Kalitenin Adresi

Çin İthalat

çin ithalatÇince Tercümanım çin ithalat danışmanlığı, Çin’de tecrübeli ve profesyonel ekibiyle çin ithalat projelerinizde size yardımcı olabilmek için çıktığı bu yolda başarı ve tebessümlerle dolu 10 yılı geride bırakmıştır. Şu sıralar çin ithalat deyince ilk akla gelen firma olmak bize büyük bir mutluluk veriyor olsa da, siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için hiç durmadan çalışmayı kendimize görev biliyoruz.

Çin ithalat belki de çoğu kimsenin yapmak isteyip de çok az kişinin başarabildiği bir iştir. Elbette ki herkes her işte başarılı olamayabilir. Her ticaret erbabı veya dış ticaret uzmanı çin ithalat konusunda başarılı olamayabiliyor. Çin ithalatta başarısızlığın sebepleri birçok faktörden oluşabilir. Çinden ithalat yaparken başarısızlığa en çok sebebiyet veren faktörleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

Çinden ithalat da dikkat edilmesi gereken noktalar

– Çin’de çin ithalat işini gerçekleştireceğiniz Çinli firmayla güvenirliğinden emin olmadan ki, bunların çoğu B2B sitelerinden bulunarak irtibata geçiliyor, ticaret yapmaya başlamak.

– İlk kez ticaret yapacak olduğunuz çinli bir firmayla hiç yüzyüze görüşmeden, firmanın fabrikası, ofisi ziyaret edilmeden yüklü miktarlarla ticarete başlamak.

– Üretimden önce numunesinin görülmesi alınması ve görülmesi gereken çin ithalat kalemlerinin hiçbir numune almadan üretiminin başlatılması.

– Daha fazla kar etmek için çinden ithalatı düşünülen çin ithalat ürünlerinin en ucuz olanlarının tercih edilmesi. Bu da en kalitesiz çin ithalat ürünlerinin alınması anlamına gelmektedir.

– Çinli firmalarla çin ithalat ürünü için pazarlık yaparken fiyatı olabileceğinden çok daha aşağı bir fiyata kırdırmak ki; akabinde, çin ithalat ürününün tesliminde hüsranlar yaşanabiliyor.

– Alımını yapacak olduğunuz çin ithalat ürününün siparişinde yapılacak toplam ödemenin büyük bir bölümünün çin ithalat malımı teslim almadan ödenmesi.

– Çinden ithalatını düşündüğünüz ürünün detaylarını, Çinli firmalarla ingilizce veya çince dışındaki başka bir dille görüşürken, görüşme yaptığınız dilin yeterli olmadığını farkedip, iletişim kaynaklı çıkabilecek sorunları göz ardı etmek.

-Alımını yapmayı düşündüğünüz çin ithalat ürünlerinin kurumsal kimliği veya üretici olmayan, hatta sektörle ilgisi bile olmayan küçük aracı firmalardan ithalatının yapılması.

Çin ithalat ürününü teslim almadan önce kalite kontrolünün yapılmadan teslim alınması ve konteynerlere yüklenmesi.

Çin İthalat, 10.0 out of 10 based on 1 rating
1 Yorumlar
Yorum yaz

Son Yazılar

İştigallerimiz

çin ithalat çince tercüman çinden ithalat çin tercüman çinden ithal çince rehber çin ithalat danışmanlık çin rehberi çince tercüme çin ithalatı çince çeviri çin ithalat ürünleri çin fuarı çin malı çin fuarları çin malları

Tecrübelerimiz

  • 1000+ ürün araştırması
  • 750+ fabrika ziyareti
  • 500+ numune çalışması
  • 500+ ürün kontrolü
  • 250+ konteyner yüklemesi
  • 100+ fuar katılımı

Bize Ulaşın

Adress: 47/F Park Place
6601 Nanjing Road West
Shanghai 200040
Tel: (0086) 15821994683
Fax: (0086) 21-61097022
Email: info@cincetercumanim.com