Çince Tercüman Çin İthalat Danışmanlık Hizmetlerinde Kalitenin Adresi

Çin Makine ve Ekipmanları Fuarı

cin makine ve ekipmanlari fuariÇin Makine ve Ekipmanları Fuarı(CIMES), makine ve makine ekipmanları sektöründe Çin’in en büyük fuarlarından biridir. CIMES aynı zamanda Almanya ve ABD’nin arkasından dünyadaki en büyük makine fuarıdır. Çin’in devasa bir şekilde büyüyen makine sektöründe CIMES sayesinde iş fırsatları bulanabilir ve iyi bir iş ağı ile güzel işler yapılabilir. CIMES ithal makine ve ithal makine parçaları konusunda kaçırılmayacak bir fuardır. Özellikle ithal makine ve ithal makine parçaları konusunda adını çokça duyuran bu fuar, 2000 yılından bu yana; fuar alanını 19000’den 120000’e büyüttü. Bu açıkça Çin’in büyüyen güçlü ekonomisini yansıtıyor. 2012 yılında 5 yıllık büyüme planı gereği demiryolu, otomotiv ve enerji sektörlerinde daha çok gelişmeler beklenmektedir. Bu üç ana sektörün birleştiği sektör de hiç kuşkusuz makine ekipmanlarının olacağı gerçeği, fuarın önemini daha da arttırmaktadır.

Fuar Adı: China International Machine Tool & Tools Exhibition
Fuar Yeri: Pekin Yeni Uluslararası Fuar Merkezi
Fuar Tarihi: 12-16 Haziran 2012
Sektör: Makine ve makine parçaları

China International Machine Tool & Tools Exhibition

Katılımcı Profili: Metal kesme takım tezgahları, modern makineler, özel makineler, ithal makine, ithal makine parçaları, özel makineler, üretim ve işleme makineleri, vs..

Ziyaretçi Profili: Makine üreticileri, inşaat ekipmanları, araç ve kalıp yapma, fikstür tasarımcıları, çelik hafif metal inşaat, yol araç inşaat ve tedarikçileri, otomotiv yan sanayi ve tedarikçileri, gemi sanayi, havacılık ve uzay sanayi, elektronik ve elektrik sanayi, hassas makineler ve optikler, demir sac ve metal eşya tedarikçileri, vs..

Not: Fuarlara çince tercüman hizmetimiz mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Çin yeşil ekonomiyi geliştirme sırlarını dünyayla paylaşacak başlıklı makalemizde çin ekonomi, çin ekonomisi ve çin teknolojisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yaz

Son Yazılar

İştigallerimiz

çin ithalat çince tercüman çinden ithalat çin tercüman çinden ithal çince rehber çin ithalat danışmanlık çin rehberi çince tercüme çin ithalatı çince çeviri çin ithalat ürünleri çin fuarı çin malı çin fuarları çin malları

Tecrübelerimiz

  • 1000+ ürün araştırması
  • 750+ fabrika ziyareti
  • 500+ numune çalışması
  • 500+ ürün kontrolü
  • 250+ konteyner yüklemesi
  • 100+ fuar katılımı

Bize Ulaşın

Adress: 47/F Park Place
6601 Nanjing Road West
Shanghai 200040
Tel: (0086) 15821994683
Fax: (0086) 21-61097022
Email: info@cincetercumanim.com