cin mobilya ve ahsap fuariÇin Mobilya ve Ahşap Fuarı’nda daha çok Kuzey Çin’in mobilya ahşap ürün ve servislerine odaklanılacak. Fuar, Çin’deki ve yurt dışındaki tedarikçi ve üreticiler için büyük bir platform oluşturup katılımcılara mükemmel bir ticari fırsat sağlayacaktır. 2011 yılı istatiklerine göre fuarda; 17 ülkeden 420 üretici ve tedarikçi ürünlerini tanıtmışlar. Tedarikçi ve üretici firmaların çoğunluğu; Kuzey Çin, Kore, Rusya vb bölgelerinden katılmaktaydı. Bu katılımcılar mobilya ve ahşap işleri marketlerindeki zengin koleksiyonlarını sergilemektedirler. Çin Mobilya ve Ahşap Fuarı, tüm mobilya ve ahşap ürünlerin üretilme endüstrisine daha iyi servis ve daha yüksek kalitede iş fırsatları sunarak hizmet etmeye devam edecektir.

Fuar Adı: China Furniture & Woodworks
Fuar Yeri: Dalian Star Sea Convention & Exhibition Center
Fuar Tarihi: 08-11 Haziran 2012
Sektör: Mobilya ve Ahşap

China Furniture & Woodworks

Katılımcı Profili: China Furniture & Woodworks fuarı dünyanın dört bir tarafından çok sayıda katılımcının iştiraki ile gerçekleşecektir. Katılımı kesinleşmiş sergici firmalardan bazıları; Union Brother, Kumha, Gerling, Jian Ming, Chiahuey, Boyuan, Yan’s Industry, V-hold, Weideli, Qiqing Commercial Land, Ma’s, vb.. gibidir. 2011’de gerçeleşen fuara; American Lumber Company, Graf Brothers Lumber & Flooring, and Changzhou Global Gas Spring Co., Ltd. de katılmışlardı. Fuarda ayrıca zemin, parke, ağaç işleme makine ve ekipmanları, mutfak ve banyo mobilyası, porselen ve el işleri, heykel ve resim çerçeveleri sergilenecektir.

Ziyaretçi Profili: China Furniture & Woodworks fuarına çok sayıda sektör üretici, ithalatçı, distribütörler, ihracatçılar, işlemeciler, toptancılar, makine ve yan sanayii yetkilileri katılacaklardır. Ziyaretçiler aradıkları ilgili sektör ürünlerinin tüm tedarikçi ve üreticilerini aynı ortamda ve zamanda görme fırsatını yakalayacaklardır.

Not: Fuarlara çince tercüman hizmetimiz mevcuttur.

Çin Mobilya ve Ahşap Fuarı, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Çin yeşil ekonomiyi geliştirme sırlarını dünyayla paylaşacak başlıklı makalemizde çin ekonomi, çin ekonomisi ve çin teknolojisi hakkında bilgiler verilmektedir.