çin optik fuarıÇin Uluslararası Optik Fuarı, Çin optik sanayii’ni teşvik etmek için her yıl düzenlemeye devam edilmektedir. Çin Optik Fuarı, Çin Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanmış olup, Çin Ulusal Hafif Sanayii Konseyi tarafından da desteklenmektedir. Ortalama her yıl 780’den fazla Amerika, Çin, Japonya, vb. ülkelerdeki sektör öncüleri bu fuarda boy göstermektedir.

Ziyaretçi profili; çerçeve, güneş gözlüğü, lens, kontak lens, optik aksesuarı, okuma gözlüğü, spor gözlüğü, optik alet ve ekipman, lens ayar ekipmanı, lens işleme ekipmanı, çerçeve ve gözlük hammaddeleri ve sektörle ilgili birçok tedarikçi ve alıcı bu fuarda bir araya gelme yeni ürünleri sergileme ve inceleme fırsatı yakalayacaklardır.

Katılımcı Profili; çerçeve, güneş gözlüğü, lens, kontak lens, görme test cihaz ve ekipmanları, optik aksesuarı, okuma gözlüğü, spor gözlüğü, optik alet ve ekipman, lens ayar ekipmanı, lens işleme ekipmanı, gözlük yedek parçaları, lens ve gözlük kılıfları, optometri ve oftalmoloji, oftalmik lensler ve ekipmanları, çerçeve ve gözlük hammaddesi tedarikçi ve satın almacılarından, üreticilerinden, firma yönetici ve genel müdürlerinden oluşmaktadır.

Fuar Yeri: Dünya Expo Fuar ve Sergi Merkezi, Shanghai, Çin
Fuar Tarihi: 22-24 Şubat 2012

Not: Fuarlara çince tercüman hizmetimiz mevcuttur.

Çin Optik Fuarı, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Çin yeşil ekonomiyi geliştirme sırlarını dünyayla paylaşacak başlıklı makalemizde çin ekonomi, çin ekonomisi ve çin teknolojisi hakkında bilgiler verilmektedir.