cin oto yedek parca ve servis fuariÇin’in en iyi organize edilen fuarlarından biri olan Çin Oto Yedek Parça ve Servis Fuarı (China Auto Parts and Service Show), bu yıl Shanghai’da gerçekleşecektir. Çin Oto Yedek Parça ve Servis Fuarı ile sektördeki en son gelişmeleri, yenilikleri, uzmanların piyasa hakkında görüşlerini inceleme fırsatı bulanabilecek. Farklı tipteki oto ekipmanları, bakım aletleri, tamir ekipmanları, ölçü ve test ürünleri, tanı araçları, ithal oto yedek parça ve servis ürünleri, iyi kalitede satış sonrası servis hizmet ve ürünleri tanıtılacaktır. Fuar, oto yedek parça ve servis sektörü ile ilgili katılımcı ve ziyaretçiler açısından ticari fırsatlar oluşturacaktır. 30000’i aşkın katılım beklenmektedir. Katılımcı firmaların fuarda doğrudan potansiyel müşterilerle etkileşim ve satış fırsatı oluşturma imkanları olacaktır. 70000 metrekare üzerinde gerçekleşecek olan fuara toplum ve araştırma kuruluşları, diğer resmi kurumlardan temsilcilerin de katılacağı fuara sektörle ilgli birçok ticari firmanın da katılması bekleniyor.

Fuar Adı: China Auto Parts and Service Show
Fuar Yeri: Shanghai Yeni Uluslararası Expo Merkezi
Fuar Tarihi: 12-15 Haziran 2012
Sektör: Oto yedek parça ve servis fuarı

China Auto Parts and Service Show

Katılımcı Fuarı: Oto ürünleri ve aksesuarları, oto yedek parça, üretim araçları, test ekipmanları, teşhis aletleri, oto bakım malzemeleri, tamir makinaları, ölçme araçları, güvenlik ekipmanları, bakım aksesuarları ve birçok ithal oto yedek parça ve servis ürünleri üreticisi.

Ziyaretçi Profili: üreticiler, distribütörler, tüccarlar, teknik servisler, uzmanlar, bayiiler ve tedarikçiler de olmak üzere otomobil sektöründeki birçok yetkili ve yöneticinin bir araya geleceği fuara ayrıca ithal oto yedek parça ve servis ürünleri satın almacıları, araştırma dernekleri, sivil toplum örgüt temsilcileri de katılım gerçekleştireceklerdir.

Not: Fuarlara çince tercüman hizmetimiz mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Çin yeşil ekonomiyi geliştirme sırlarını dünyayla paylaşacak başlıklı makalemizde çin ekonomi, çin ekonomisi ve çin teknolojisi hakkında bilgiler verilmektedir.