Çince Tercüman Çin İthalat Danışmanlık Hizmetlerinde Kalitenin Adresi

Çin Tercüman

çin tercümanÇin’de çin tercüman mı arıyorsunuz? Çince Tercüman Ekibi, Çin’de bulabileceğiniz en ideal çin tercüman firmasıdır. Çince tercümanlığın yanısıra, çin ithalat ürünleri tedariği ve her türlü çin ithalat danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Bize göre; çince tercümanlık yapmak sadece çeviri yapmak olmamalıdır. Çin’den ithalat yapmak için gelen ithalatçılarımıza her türlü konuda destek verilmesi gerektiğini düşünmekte ve çin tercüman olarak bu anlayışla çalışmaktayız. Aşağıya bir çin tercüman da bulunması gereken özellikleri sıralayacağız.

Çin Tercüman Özellikleri

– Öncelikle kendisine çin tercüman diyen bir kimse çin dilline, edebiyatına, kültürüne hakim olmalıdır.

– İyi bir çin tercüman, hangi ürünün Çin’in hangi bölgesinde üretildiği hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Aynı zamanda çin coğrafyasına da hakim olmalıdır. Böylelikle vakit kaybetmeden doğru üreticilere ulaşabilirsiniz.

Çin tercüman, müşterisinin Çin’deki zamanının kısıtlı olduğunu bilerek proğramı en verimli şekilde hazırlama becerisine sahip olmalıdır.

Çin tercüman, firmalarla görüşme yaparken sizin menfaatinize zarar gelmeyecek şekilde hakkınızı koruyabilmeli, size zarar gelecek konularda gerektiği şekilde müdahale edebilmelidir.

Çin tercüman çin iş kültürü ve yapısını özümsemiş olmalı ki, sizin başarılı bir şekilde ticaret yapmanız için özellikle ikili görüşmelerde ve mal tesliminde başarınıza katkı sağlayabilsin.

– Arzu ettiğiniz fiyatlarda alım yapabilmeniz için çin tercüman pazarlık yeteğine sahip olmalı.

– İyi bir çin tercüman, ayrıca siz Çin’den ayrıldıktan sonra da, işlerinizi siz Çin’de işinizin başındaymışsınız gibi sahiplebilmeli ve eksiksiz bir şekilde yürütebilmeli.

Çin Tercüman, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Çin İthalat başlıklı makalemizde çin ithalat, çinden ithal ve çinden ithalat hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar
 1. merhaba
  firma çalışanımız 10,05,2012 de şanghaya gelecek.Nanjing International Expo Centre ( Hall A, Hall B and Hall C )
  No.300, Jiangdong Middle Road, Nanjing, Jiangsu, China 10.05-15.05 tarihleri arası bir tercumana ihtiyacımız olacak.
  yardımcı olabilirimisiniz ?

  saygılarımla…

Yorum yaz

Son Yazılar

İştigallerimiz

çin ithalat çince tercüman çinden ithalat çin tercüman çinden ithal çince rehber çin ithalat danışmanlık çin rehberi çince tercüme çin ithalatı çince çeviri çin ithalat ürünleri çin fuarı çin malı çin fuarları çin malları

Tecrübelerimiz

 • 1000+ ürün araştırması
 • 750+ fabrika ziyareti
 • 500+ numune çalışması
 • 500+ ürün kontrolü
 • 250+ konteyner yüklemesi
 • 100+ fuar katılımı

Bize Ulaşın

Adress: 47/F Park Place
6601 Nanjing Road West
Shanghai 200040
Tel: (0086) 15821994683
Fax: (0086) 21-61097022
Email: info@cincetercumanim.com