Çince Tercüman Çin İthalat Danışmanlık Hizmetlerinde Kalitenin Adresi

Çin Uluslararası Oto Yedek Parça & Modifikasyon Fuarı

çin uluslararası oto yedek parça ve modifikasyon fuarıÇin Uluslararası Oto Yedek Parça ve Modifikasyon Fuarı özellikle modifikasyon üzerinde odaklanmış Asya’da otomotiv yedek parça sanayii’nde düzenlenen en büyük etkinliklerden biridir. 220.000 metrekare üzerine kurulan fuara dünyanın dört bir tarafından 6.500 katılım gerçekleşmektedir. Çin İthalat İhracat Fuar Kompleksi’nde gerçekleştirilicek olan fuarda 10.300 ürünün sergilenmesi planlanıyor. Fuarda ayrıca, semineler, iş forumları, konferanslar ve atölye çalışmaları organize edilerek katılımcıları bilgisine ve beğenisine sunulacak.

Çin Oto Yedek Parça & Modifikasyon Fuarı (10-12 Şubat 2012)

Ziyaretçi profili; genel müdürler, stratejistler, pazarlama ve satın alma müdürleri, satış müdürleri, ihracat ve ithalatçılar, otomobil yedek parça ve aksesuarları toptan ve perakendicilerleri, otomobil dernek ve temsileri ve birçok dış ticaret firmasından oluşmaktadır.

Fuara katılımcı olarak; oto yedek parça ve aksesuar üretcileri, distribütörleri, bayileri, tedarikçileri, hoparlör, navigasyon sistemleri, araç monitörleri gibi ses ve görüntü sistemleri, koltuk örtüleri, paspaslar, parfüm, merkezi kilit, alarm, body kit, bakım ve katkı maddeleri, antifriz, tampon, direksiyon simidi, jant ve vites dahil olmak üzere oto yedek parçası satan tüm firmaların katılması bekleniyor.

Fuar Alanı: Çin İthalat ve İhracat Fuarı Pazhou Kompleksi, Guangzhou, Çin
Fuar Tarihi: 10-12 Şubat 2011

Not: Fuarlara çince tercüman hizmetimiz mevcuttur.

Çin Uluslararası Oto Yedek Parça & Modifikasyon Fuarı, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Çin yeşil ekonomiyi geliştirme sırlarını dünyayla paylaşacak başlıklı makalemizde çin ekonomi, çin ekonomisi ve çin teknolojisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yaz

Son Yazılar

İştigallerimiz

çin ithalat çince tercüman çinden ithalat çin tercüman çinden ithal çince rehber çin ithalat danışmanlık çin rehberi çince tercüme çin ithalatı çince çeviri çin ithalat ürünleri çin fuarı çin malı çin fuarları çin malları

Tecrübelerimiz

  • 1000+ ürün araştırması
  • 750+ fabrika ziyareti
  • 500+ numune çalışması
  • 500+ ürün kontrolü
  • 250+ konteyner yüklemesi
  • 100+ fuar katılımı

Bize Ulaşın

Adress: 47/F Park Place
6601 Nanjing Road West
Shanghai 200040
Tel: (0086) 15821994683
Fax: (0086) 21-61097022
Email: info@cincetercumanim.com