çin takı fuarıBu yıl Shenzhen’da yapılacak olan Çin Uluslararası Takı Fuarı, yine birçok ünlü marka ve tasarımcıları bir araya getirmesi bekleniyor. 12 ülkeden 350’nin üzerinde mücehver takı firmasının katılacağı fuar, kendi marka ve tasarımlarını sergilemek isteyen mücehver takı firmalar için de en iyi platformlardan birisidir.

Ziyaretçi profilini; dünyanın dört bir tarafından çok sayıda mücehver takı marka ve tasarımcılarını bir araya getirecek. Bunların başında; elmas, pırlanta, altın, jadeit, inci, değerli taş ve mücevherattan oluşan saat ve paketleme işi yapan ithalatçıları, ihracatçıları, paketleme ve teknoloji üreticileri gelmektedir.

Katılımcı Profilini; son moda mücevherat, mücehver takı malzeme ve aksesuarları, broş, kemer, çanta, güzel koku, güzellik ürünleri ve aksesuarları, diğer süs eşyaları ve aksesuarları sektöründen birçok firma da fuarda boy göstermeye hazırlanıyor.

Fuar Yeri: Shenzhen Kongre ve Fuar Merkezi, Shenzhen, Çin
Fuar Tarihi: 10-13 Şubat 2012

Not: Fuarlar için çince tercüman hizmetimiz mevcuttur.

Çin Uluslararası Takı Fuarı, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Çin Ejderha Yılına Girdi başlıklı makalemizde çin ejderha yılı, çin yeni yılı ve ejderha yılı hakkında bilgiler verilmektedir.