çince bilenÇince tercümanım sitesi kurulduğu zamandan bugüne dek gerek çin ithalat ihracat gerekse çin fuarları hakkında takipçilerini bilgilendirmeye çalışmaktadır. Daha faydalı olmak adına verdiği bilgi ve hizmetlerine yenilerini eklemeye devam edecektir.

Bu makalemiz çince bilen kişileri ve çince bilen personel arayan firmalarımızı yakından ilgilendirmektedir. Makaleyi yazmamızdaki amacımız çince bilen iş arayan adaylarla, çince bilen personel arayan firmaları buluşturmaktır. Bu hizmeti de tamamen hiç bir ücret almadan yapacağız. Neden böyle bir şey yapacaksanız diye soracak olursanız; şimdiye kadar çince bilen birçok kişinin iş için bize özgeçmişlerini yolladığını gördük. Birkaç firma da çince bilen personel ihtiyacı olduğu için bize ulaşmaya başlayınca insanlığa, firmalarımıza daha faydalı olmak adına bu arabuluculuğu ücretsiz olarak üstlenmeye karar verdik.

Çince bilen iş arayan adaylar; hangi sektörde, ne tür bir iş yapmayı hedeflediklerini de belirterek özgeçmişlerini cincekariyer@gmail.com adresine gönderebilirler.

Yine aynı şekilde çince bilen personel arayan firmalarımız; firma detaylarını, iletişim adreslerini, sektörlerini, hangi pozisyon için, hangi niteliklerde bir personel aradıklarını detaylı bir şekilde yazarak cincekariyer@gmail.com adresine gönderebilirler.

Faydalı olmak dilegi ile..

Çince Bilen, 10.0 out of 10 based on 1 rating