Çince Tercüman Çin İthalat Danışmanlık Hizmetlerinde Kalitenin Adresi

Çince Tercüman

çince tercüman

Çince Tercüman ekibi, Çin’e gelen iş adamlarımıza çince tercüman rehberlik hizmetleri vermesinin yanısıra çinden ithalat, çinden ithal ürün tedariği, Çin’e ihracat, çinde yatırım, çin ithalat danışmanlığı gibi hizmetler de sunmaktadır, çince tercüman ekibi birçok sektörde tecrübe edinmiş, yüksek çince dil yeteğine sahip, çin iş yapısı ve ahlakını özümsemiş, genç, dinamik prefesyonellerden oluşmaktadır. Çince Tercüman ekibinin kuruluş amacı Çin’le iş yapan iş adamlarımızın ticaretlerini daha verimli hale getirip, karşılaşacabilecekleri sorun veya zararları engelleyebilmektir. Çince Tercüman ekibi çinden ithalat ihracat işlerinizi kolaylaştırmak ve çinden ithalat ve Çin’e ihracatlarınızdan en yüksek verimi almanızı sağlamayı kendine hedef edinmiştir. Çince Tercüman ekibinin her bir üyesi birçok sektörde çalışarak uzmanlaşmış alanında uzun yıllara dayanan tecrübeler edinmiştir.

Çin’de Çince Tercüman

Çin’de çince tercüman ekibi olarak çince ve iletişim konusunda kafanızda en ufak bir soru işareti olmasın. İletişim ve size zaman kaybettiren diğer hususları çince tercüman sorumlusuna bırakarak siz daha çok ticaretinize odaklanabilirsiniz. Ekibimizdeki çince tercüman danışman ve uzmanlarının Çince dil seviyeleri üst seviyede olup birçok sektörde tecrübeleri vardır. Çin’de uzun yıllar kalmış olan ekibmiz çince tercüman uzmanları Çin kültürünü de özümsemiş olmalarının yanısıra Çinli firmalarla nasıl pazarlık edileceğini, hangi durumlarda nasıl davranacaklarını çok iyi bilmektedirler. Çinli üreticilerle aynı dili konuşarak onlarla iş yapmak çok büyük bir avantaj sağlar. Çince tercüman ekibimiz bu avantajı da kullanarak görüşmeleri ve süreci tercümesini yaptığı iş adamlarının ve kurumların isteklerine ve yararına olacak şekilde yürütebilecek kapasitedirler.

Çince tercüman ihtiyacınız için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Çince Tercüman, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Merhaba Çince Tercüman başlıklı makalemizde çin tercüman, çince rehber ve çince tercüman hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar
  1. çinden ayakkabi getirtmek istiyoruz. Yardımcı olabilir misiniz?

Yorum yaz

Son Yazılar

İştigallerimiz

çin ithalat çince tercüman çinden ithalat çin tercüman çinden ithal çince rehber çin ithalat danışmanlık çin rehberi çince tercüme çin ithalatı çince çeviri çin ithalat ürünleri çin fuarı çin malı çin fuarları çin malları

Tecrübelerimiz

  • 1000+ ürün araştırması
  • 750+ fabrika ziyareti
  • 500+ numune çalışması
  • 500+ ürün kontrolü
  • 250+ konteyner yüklemesi
  • 100+ fuar katılımı

Bize Ulaşın

Adress: 47/F Park Place
6601 Nanjing Road West
Shanghai 200040
Tel: (0086) 15821994683
Fax: (0086) 21-61097022
Email: info@cincetercumanim.com