guangzhou elektrik yapi teknoloji fuari9-12 Haziran 2012 taihinde gerçekleşecek Guangzhou Elektrik Yapı Teknoloji Fuarı, Guangzhou Çin İthalat İhracat Fuarı Kompleksinde organize edilecektir. Çin önümüzdeki yıllarda da hızla büyüyen ve gelişen yeşil yapı teknoloji sektörünü desteklemeye devam edecektir. Guangzhou Elektrik Yapı Teknoloji Fuarı, dünyanın en ünlü aydınlatma etkinliği olan Guangzhou Aydınlatma Fuarı (Guangzhou Lighting Fair) ile eş zamanlı olarak organize edilecektir. Böylelikle sanatçılar, tasarımcılar, mühendisler ve sektörle ilgili birçok yöneticiler aynı zamanda iki fuarı da aynı fuar merkezinde ziyaret etme imkanı bulabilecekler. Guangzhou Elektrik Yapı Teknoloji Fuarı, akıllı bina ve sistem entegrasyonlarını içeren ışık kontrol sistemleri, güvenlik ve erişim kontrol sistemleri, ses ve video sistemleri, klima ve soğutma sistemleri, jenerik kablolama sistemleri, elektrik aksesuarları ve malzemeleri, elektrik düğmesi ve soketleri, elektrik çıkışı ve dağıtım ekipmanları, kontrol ekipmanları vb birçok konuda çözümler ve ürünler sunulacak. Kapsamlı saçak programlarının sergilenmesi de değer katacaktır. Her yıl organize edilen Elektrik Yapı Teknoloji Fuarı’nda uzman ve profesörler piyasa hakkında konuşmalar yapacaklar. Katılımcılar tarafından akıllı bina teknoloji çözümleri ve uygulamaları hakkında sunumlar tertip edilecek.

Fuar Adı: Guangzhou Electrical Building Technology
Fuar Yeri: China Import & Export Fair Pazhou Complex, Guangzhou, China
Fuar Tarihi: 9-12 Haziran 2012
Fuar Sektörü: Elektrik Yapı

Guangzhou Electrical Building Technology

Katılımcı Profili: Işık kontrol sistemleri, güvenlik ve erişim kontrol sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, klima ve soğutma sistemleri, sistem entegrasyonu, jenerik kablolama sistemleri, elektrik aksesuarları ve malzemeleri, elektrik dağıtım ekipmanı ve elektrik ürünleri, güç kaynağı, enstrümanlar, gösterge ve araçlar, elektrik enerji verimliliği modifikasyon ekipmanları, kontrol ekipmanları, prizler ve anahtarlar, aydınlatma güvenlik sistemleri ve ekipmanları

Ziyaretçi Profili: Mimar, tasarımcı, planlayıcı, mühendis, gayrimenkul, bina sahipleri, konut, emlak yönetimi, müteahhit, yapı dekorasyon, enerji tedarikçisi, ithalatçı, ihracatçı, toptancı, distribütör, perakendeci, zincir mağaza, mağaza, satın alma ofisleri, son kullanıcılar, dernekler, medya, imalatçı, inşaat, planlama, ihale, vs..

Not: Fuarlara çince tercüman hizmetimiz mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Guangzhou Lighting Fair başlıklı makalemizde Guangzhou Aydınlatma Fuarı ve Guangzhou Lighting Fair hakkında bilgiler verilmektedir.