Guangzhou Lighting Fair Aydinlatma FuariGuangzhou Guangya Messe Frankfurt Co Ltd firması tarafından organize edilen Guangzhou Lighting Fair (Guangzhou Uluslararası Aydınlatma Fuarı), dünyanın en etkili ve verimli aydınlatma fuarı olması özelliğinin yanı sıra, 2012 yılında 17. kez yapılarak yeni bir rekora daha imza atacaktır.

2011 yılında düzenlenmiş olan 4 günlük Guangzhou Aydınlatma Fuarı, Guangzhou Elektrik Yapı Teknoloji Fuarı ile eş zamanlı olarak organize edilerek, 100465 ziyaretçi çekmiştir, bu rakam 2010 yılının katılım sayısına kıyas edilecek olunursa %40’lık artışa denk gelmektedir. Yine Guangzhou Aydınlatma Fuarı’nda ürün sergileyen katılımcı sayısı da geçen sene 2930 sayısına yükselerek %41’lik bir artış göstermiştir. 20 hall’den oluşmakta ve 210000 metrekare alan kaplamıştır.

Fuar Adı: Guangzhou International Lighting Exhibition
Fuar Yeri: China Import & Export Fair Pazhou Complex
Fuar Tarihi: 09-12 Haziran 2012
Sektör: Aydınlatma

Guangzhou Aydınlatma Fuarı

Katılmcı Profili: Teknik aydınlatma, dekoratif aydınlatma, profesyonel ışıklandırma, elektrik lambaları, aksesuarlar ve elektronik bileşenler, ışık kontrolü, ışık yönetim ve ölçüm sistemleri, ışık üretim ve ölçüm ekipmanları, görüntü teknolojisi ve uygulamaları, OLED

Ziyaretçi Profili: Mimarlar, tasarımcılar, planlamacılar, mühendisler, gayri menkul yetkilileri, konut ve emlak yönetimi, inşaat müteahhitleri, enerji tedarikçileri, inşaat planlamacıları, satın almacılar, ithalatçi, ihracatçı, toptancı, distribütör, perakendeciler, mağacılar, satın alma ofileri, dernekler, medya, son kullanıcılar, vs..

Not: Fuarlara çince tercüman hizmetimiz mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Çin Alüminyum Fuarı başlıklı makalemizde aluminium china, çin alüminyum fuarı ve çince tercüman hakkında bilgiler verilmektedir.