Çin’in hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmesi, ekonomisinin katlanarak büyümesi Çin’i dünyanın kalbinin attığı bölge haline getirmiştir. Günümüzde tüm dünyanın gözü Çin’e çevrilmiş durumda olup hemen hemen her sektörde lider bölge durumdadır. Çin’in uyguladığı politikalar da tüm dünyada sektör fiyatlarını rahatlıkla etkileyebilmektedir. Dünyanın fabrikası olarak da anılan Çin, uzun bir süre daha bu konumunu devam ettireceği kesin gözüyle bakılmaktadır.

Çince Tercümanım ekibi de Çin’in bu gücünün, çekim kuvvetinin etkisiyle ve bilinciyle yıllar önce Çin’e yerleşmiş, Çince, İnglizce, Türkçe ileri derecede dil becerilerilye, sektörlerde tecrübeli, profesyonel danışmanlık hizmetleri veren dinamik bir ekiptir. Ekibin her bir üyesi birçok sektörde çalışarak uzmanlaşmış alanında uzun yıllara dayanan tecrübeler edinmiştir. Firmamız, Çin’den ithalat ve Çin’e yapacağınız ihracatlarınızdan en yüksek verimi almanızı sağlamayı kendine hedef edinerek 5 yıl önce yola çıkmştır.

Bu hızlı büyümenin aralıksız devam ettiği Çin’de devlet teşvikleriyle açılan fabrika sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Ehil olmayan kişiler tarafından açılan bu fabrikaların bazıları kalite ve kurumsallıktan çok öte olabiliyor. Elbette ki Çin’de kaliteli ürün yapan birçok kurumsal fabrika da yok değil. Fakat Çin’de yanlış fabrika ve şirketlerle iş yapan iş adamlarımızdan sıkça dinlediğimiz genellikle karşılaştıkları sorunlar olmakta. Bu yüzden doğru fabrika ve kurumlarla iş yapmak çok önemli. Batı ve Çin arasındaki iş anlayışı, kültür, saat farklılıkları ve yanlış fabrika tespiti, hatalı mal kontrolü, malın gecikmesi, gümrük evraklarının yanlış bir şekilde düzenlenmesi, paketleme hataları, ürünün kalitesizliği gibi önemli konular yatırımcının veya ithalat yapan firmanın başını ağrıtıp büyük zararlar verebiliyor.

Çince Tercümanım, sizin bu sorunlarla karşılaşmamanız için gerekli önlemleri sizin adınıza almak, Çin iş kültür yapısını en iyi şekilde özümsemiş olması sebebiyle karşılaşabilecek sorunlara gerekli müdaheleleri yapmak, yaptığınız ticaretten en iyi verimi ve karı almanızı sağlamak için Çin’in Şangay şehrinde hizmet vermektedir.

HEDEFİMİZ

Dürüstlükten ödün vermeden, Çin’de edindiğimiz tecrübelerimizi sizler için en iyi şekilde kullanarak, siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Firmamız, Çin’deki iş rehberiniz, danışmanınız, çince tercümanınız olmaya aday öncü kuruluştur. Bu konuda da çok iddalıyız. Kısacası Çin ile ilgili yapacağınız her işte Çince Tercümanım ekibi olarak her zaman yanınızdayız!

HAKKIMIZDA, 10.0 out of 10 based on 1 rating