Çin İthalat Danışmanlık Hizmetleri

Detaylı Ürün ve Fiyat Araştırması

Çin’den ithal etmek istediğiniz ürün için kapsamlı pazar araştırması yaparız. Pazar araştırma ekibimiz bu araştırmayı; fiyat, zamanında mal teslimi, güvenirlik, kaliteli ürün, kurumsallık ve profesyonellik gibi birçok değeri baz alarak yapar. Araştırılmasını talep ettiğiniz ürünün detaylı araştırma raporunu 1 hafta içerisinde tarafınıza sunarız. Sizin makul gördüğünüz firmadan numune talep eder, size ulaşmasını sağlarız.

Fabrika Kontrolü ve Denetimi

Ürün siparişi vermeyi düşündüğünüz fabrikaları sizin adınıza ziyaret eder, fabrikayla ilgili oluşabilecek şüphelerinizi ortadan kaldırırız. Sizin için fabrikayı ziyaret eder, kalite standart belge ve sertifikalarını inceleyerek güvenirliğini kontrol ederiz. Üretim kapasitesini, firmanın kurumsallığını, çalışanların tutumunu inceleyerek, fotoğraf ve video çekimlerinin de olduğu ayrıntılı denetim raporunu hazırlar, tarafınıza sunarız.

Pazarlık ve Sözleşme

İleri derecede Çince konuşabilmenin, Çinlileri ve Çin kültürünü yakından tanımanın verdiği avantajla, siparişini vermeyi düşündüğünüz ürünün pazarlığını en iyi şekilde yapar, malı alırken kazamanızı sağlarız. Sözleşme ve proforma faturanın eksiksiz ve hatasız bir şekilde hazırlanmasını sağlar, ödeme koşulları, mal teslim tarihi gibi detayların üzerinde durarak, yaptığınız ticaretten en iyi verimi almanızı sağlarız.

Sipariş ve Üretimin Başlatılması

Kalite standartları ve fiyat detayları tarafınızdan onaylandıktan sonra ürünün siparişi verilir. Sözleşmedeki avans ödenerek üretim başlatılır. Belirlenen tarihte ürünün kaliteli bir şekilde yapılması için üretici firma ile sürekli iletişim halinde olur, gidişat hakkında size düzenli bilgi akışı sağlarız.

Ürün Kalite Kontrolü ve Denetimi

Üretim sırasında sizin adınıza ürün kalite kontrollerini gerçekleştiririz. Üretilen ürünün istenilen kalite standartlarına uyup uymadığını denetler, ürün içinden rastgele numune alınarak yüklemeden önce tarafınıza ulaştırılır. Konusunda uzmanlaşmış, deneyimli ürün kontrol ekibimizle yapacağımız kalite kontrol ile riskler minumum düzeyde en aza indirgenir.

Mal Teslimi ve Konteyner Yüklemesi

Ürünler yüklenmeye hazır olduğunda fabrikaya gider, son kontrolleri yapar, evrakları denetleriz. Kalite kontrol ekibimizle ürünlerin istenilen standartlara uygun olup olmadığını, miktarlarını, ağırlık hacim ölçülerini ve sizin dikkat etmemizi istediğiniz diğer özelliklerin son kontrollerini yapar, fabrika ile beraber malların düzgün bir şekilde konteynerlere yüklenmesini sağlarız.

Resmi Evrak ve Dökümanların Takibi

Malın vardığı yerde çekilebilmesi için gerekli evrakların hazırlanmasını üreticilerle birlikte biz de takip ederiz. Test raporu, kalite standart belgesi, paketleme listesi, proforma fatura gibi resmi evrak ve dökümanları tarafınıza doğru ve eksiksiz bir şekilde gönderilmesini sağlarız.

Çince Tercümanlık ve Rehberlik

Çin’de fuar ve fabrika ziyaretlerinizde, yapılacak anlaşmalarda ve iş görüşmelerinde çince tercüman ihtiyacınız oldu. Veya Çin’i merak edip Çin’de gezmek, öğrenmek, eğlenmek için çince rehber ihtiyacınız oldu. Sizi yalnız bırakmayız. Çince bilen deneyimli tercüman ve rehberlerimiz hizmetinizdedir. Havaalanından karşılama, otel rezervasyonu, iş seyahat planı, Çinli firmalarla randevu ayarlama, tren-uçak biletlerinin alımı, araç kiralama, alışveriş, restaurant seçimi ve ihtiyacınız olacak birçok konuda ekibimiz hemen yanı başınızda olacaktır.

Çin’de Yatırım ve Şirket Kurulumu

Çin’de yatırım yapmak; fabrika veya şirket kurup ofis açmak istiyorsunuz. Yatırımcılarımız için çözüm önerileri sunmaktayız. Çin’de yatırım ve şirket kurulumu için harcama ve risklerinizi azaltarak A’dan Z’ye hizmet vermekteyiz.

Çince Tercümanım ekibi olarak tüm gücümüzle yanınızdayız. Çince tercüman ve danışmanlık talepleriniz için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz; iletişim.

HİZMETLERİMİZ, 10.0 out of 10 based on 1 rating