Sign China Expo2003 yılından bu yana düzenlenen Sign China Expo, daha çok tabela ve reklamcılık sektörünün alanına girmekte olup, firmaların iç ve dış mekan formatlı yazıcıları, oymacılık ürünlerini, sergi ve gösteri ekipmanlarını, led ekranları gibi birçok reklamcılık ürününün sergilendiği büyük bir fuardır. 9 yıllık global tecrübelerinin de verdiği güçle tanıtım ve marka oluşturma adına da alıcı ve satıcılar için kalitesi yüksek bir platform oluşturmaktadır.

Ziyaretçi profili; sektör ithalat ve ihracatçıları, reklam alanı ve endüstriyel kumaş tedarikçileri, dijital baskı ve geniş formatlı grafikler, sergi, sunum cihaz ve ekipmanları üretici ve tedarikçileri, vs..

Katılımcı profili; sektör üreticileri, profesyonelleri, reklam kumaşları, dijital baskı ekipmanları, kağıt ve boya kimyasal ürünleri, ekran yazıcıları, lazer teknolojileri, vs.. ürün üretcileri, tedarikçileri, satın almacıları, vs..

Fuar Yeri: Panzhou Çin İthalat İhracat Fuar Kompleksi, Guangzhou, Çin
Fuar Tarihi: 20-23 Şubat 2012

Not: Fuarlara çince tercüman hizmetimiz mevcuttur.

Sign China Expo, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Bir önceki yazımız olan Çin yeşil ekonomiyi geliştirme sırlarını dünyayla paylaşacak başlıklı makalemizde çin ekonomi, çin ekonomisi ve çin teknolojisi hakkında bilgiler verilmektedir.